Popis platformy

Kdokoliv, kdykoliv, odkudkoliv

Platforma HAPPENEE je určena pořadatelům a organizátorům jakýchkoliv skupinových událostí, kteří hledají cestu jak efektivně zorganizovat účastníky svých akcí. Tato moderní platforma je založena na jedné mobilní aplikaci (iOS, Android).

Platformu využijí společnosti pořádající vlastní firemní akce, eventové agentury, pořadatelé koncertů, teambuildingů, veletrhů, festivalů, konferencí a jiných společenských událostí. Aplikace je určena i pro účastníky událostí, kteří díky ní získají přehled o všech konaných a pro ně zajímavých akcích.

Výhody pro pořadatele události

Platforma poskytuje pořadatelům jedno organizační řešení pro různé druhy událostí, které přináší zásadní úsporu času, personálního nasazení a tím i financí.

Organizátor získává online nástroj pro práci s účastníky, realizaci pozvánek, analýzu dat, spolupráci s dalšími realizátory a komunikaci s účastníky.

Pořádání událostí nebylo nikdy tak snadné a efektivní!

Snadný proces oslovování a zvaní účastníků
Registrace a přesná evidence účastníků
Nástroje pro analýzu událostí a spolupráce s více realizátory
Obousměrná interakce s účastníky události v reálném čase

Výhody pro účastníky události

Účastníci získávají intuitivní mobilní aplikace s přehledem všech událostí na jednom místě, veškerými potřebnými informacemi o události a možnost snadné komunikace s pořadateli nebo dalšími účastníky.

Už nikdy tak žádnou událost nezmeškají a budou mít vždy jasný a aktuální přehled o všem, co se děje!

Všechny události jednoduše a přehledně a na jednom místě
Možnost komunikace s pořadatelem a dalšími účastníky akce
Aktuální informace o změně programu v reálném čase

Klíčové vlastnosti a funkce

Snadná distribuce pozvánek

Základní funkcí platformy HAPPENEE je snadno a rychle sezvat osoby na určitou událost, poté automaticky vyhodnotit reakce potencionálních návštěvníků na pozvání, shromáždit registrační data a akreditovat je v místě konání události.

Stačí k tomu jen málo – tablet a připojení k internetu. Organizace účastníků nikdy nebyla jednodušší!

HAPPENEE velice jednoduše řeší celý proces pozvání, registrace a akreditace osob na událost. Do administračního systému vložíte seznam kontaktů, podle předpřipravených šablon vytvoříte registrační stránku a na jedno kliknutí rozešlete personifikované pozvánky.

Následně sledujete reakci pozvaných, zda si pozvánku přečetli nebo dokonce zda jim byl email v pořádku doručen.

Pomocí dalších nástrojů můžete sbírat jakákoliv registrační data, jako například osobní informace pro booking hotelu, zda pozvaný dorazí s doprovodem, nebo jaké přednášky se zúčastní.

Celý ekosystém platformy HAPPENEE zjednodušuje i proces akreditace v místě konání události. Účastník má veškeré potřebné informace v mobilní aplikaci, kterou snadno prokazuje svou totožnost. Obsluha guestlistu má v reálném čase přehled o zaregistrovaných osobách a pořadatel může ihned sledovat aktuální počet účastníků.

Analýza dat návštěvníků

HAPPENEE vyniká především analýzou dat, která poskytuje cenný náhled na organizaci události. Filtrování, kopírování a další operace se seznamem účastníků naopak šetří čas a personální nasazení.

Operace a tyto analýzy dat dělají ze HAPPENEE velmi efektivní nástroj. Po první importaci seznamu kontaktů udržuje platforma veškerá data spojená s událostmi a jejich účastníky.

Osobní informace jsou navíc automaticky aktualizovány ze strany účastníků nebo pomocí propojení s profesní sociální sítí LinkedIn.

Díky pokročilým filtrovacím nástrojům již není problém rychle sestavit sadu parametrů a pozvat na událost jen ty, kteří splňují určitá kritéria, např. osoby, které se nezúčastnili předchozí akce, spadají do určitého oddělení, jsou zaměstnáni méně než dva roky apod.

Po skončení události se analytické nástroje aplikují v rámci veškerých dat, která slouží k reportování a vyhodnocení události, čímž se zjistí, co udělat příště lépe a efektivněji.


Lze vyhodnocovat velké množství parametrů, jako například:

  • počet pozvaných, registrovaných a skutečných účastníků
  • počet uspořádaných akcí, počet oslovených osob a jejich hodnocení
  • zájem o pořádané události nebo dílčí části programu
  • hlasování, zpětná vazba a další interakce

Efektivní spolupráce

Pomocí uživatelských účtů, úkolů, poznámek a sdílených kalendářů událostí můžete snadno spolupracovat s externími dodavateli nebo s nejrůznějšími odděleními v rámci jedné společnosti.

Uživatelské účty s možnostmi různých oprávnění a s funkcemi sdíleného kalendáře událostí, poznámek a úkolů povyšují platformu HAPPENEE na kooperační systém, ve kterém má pořadatel aktuální přehled o činnosti jednotlivých uživatelských účtů.

Intuitivní aplikace

Benefitem celé platformy je mobilní aplikace na straně účastníků, díky které má její uživatel všechny potřebné informace na jednom místě a může v reálném čase tvořit interakci s pořadatelem.

Výhodou pro uživatele je také sdružení různých událostí v jednom intuitivním prostředí bez nutnosti pamatovat si detailní informace o každé z nich. Aplikace spolupracuje se sociálními sítěmi, interním kalendářem mobilního telefonu a notifikační lištou.

Základní moduly aplikace zobrazují informace o názvu, termínu, lokalitě a popisu události. Ty se dají rozšířit o obrázkový, textový, uživatelský a video modul; moduly komunikace s pořadatelem, zpětné vazby nebo hlasování; moduly pro sdílení kontaktů a vzájemnou komunikaci uživatelů nebo modul GPS vyhledávání. Další moduly se mohou vytvořit na přání zákazníka.

Komunikace v reálném čase

Platforma HAPPENEE poskytuje možnost obousměrné interakce v reálném čase, díky které je schopna shromažďovat a vyhodnocovat bezprostřední reakci návštěvníků události.

Organizátor tak může lépe reagovat na neočekávané změny a ihned informovat všechny účastníky, například o aktualizaci programu.

Na druhé straně může účastník vznést dotaz na pořadatele, navázat kontakt s jinými účastníky nebo hlasovat v soutěži.

Více informací

Domluvte si konzultaci zdarma:

Zavoláme vám do 48 hodin